DİSK/Genel-İş Şube Olağan Genel Kurulları Devam Ediyor

14/12/2018

Sendikamız Olağan Genel Kurul sürecine girmiştir. 11 Kasım 2018 tarihinde başlayarak 16 Haziran 2019 tarihine kadar devam edecek olan şube olağan genel kurullarımızla kuruluşumuzdan itibaren sürdürdüğümüz birlik ve dayanışmayı daha da güçlendirerek geleceği aydınlatmaya, demokrasi mücadelesini büyütmeye ve sendikal hak ve özgürlüklerimiz için mücadeleye devam edeceğiz.

Hakkari Şube Olağan Genel Kurul Yapıldı

Hakkari Şubemizin Olağan Genel Kurulu Eğitim Daire Başkanı Mehmet Salih Doğrul, DİSK Diyarbakır Bölge Temsilcisi Mehmet Şirin Gürbüz ve Van Şube Başkanı Ömer Tekin’in katılımıyla 18 Mayıs 2019’da yapıldı.

Genel kurulda yapılan seçimlerde Şube Başkanlığına Abdulhalik Durani, Şube Yönetim Kurulu üyeliklerine; Mehmet Arif Güler, Murat Gültekin, Hatem Kırkağaç, Kemal Tan, Şube Denetim Kurulu üyeliklerine; Yunus Canatak, İsmail Yılmaz, Barış Taş, Abdulselam Akar, Süleyman Güçdoğan, Şube Disiplin Kurulu üyeliklerine; İdris Gezer, Mehmet Özer, Cumali Ertunç, İlyas Yıldız ve Ahmet Özkan seçildi.

  

Çanakkale Şube Olağan Genel Kurul Yapıldı

Çanakkale Şubemizin Olağan Genel Kurulu Mali İşler Daire Başkanı Mehmet Güleryüz, Eğitim Daire Başkanı Mehmet Salih Doğrul ve Araştırma Daire Başkanı Çetin Çalışkan’ın katılımıyla 14 Nisan 2019'da yapıldı.

Genel kurulda yapılan seçimlerde Şube Başkanlığına Metin Ceylan, Şube Yönetim Kurulu üyeliklerine; Canan Can, Timur Öztürk, Ahmet Ersöz, Deniz Ballıkaya, Şube Denetim Kurulu üyeliklerine; İlker salkım, Mustafa Günay, Olcay Bozan, Ramize Öner, Ramazan Kenan Koyuncu, Şube Disiplin Kurulu üyeliklerine; Dursun Üregen, Süleyman Varış, Serkan Keskin, Emine Arıkan ve Selahattin Beceren seçildi. 

 

İzmir 2 No'lu Şube 3. Olağan Genel Kurulu Yapıldı

İzmir 2 No’lu Şubemizin Olağan Genel Kurulu Genel Başkanımız Remzi Çalışkan, Genel Sekreter Cafer Konca, Mali İşler Daire Başkanı Mehmet Güleryüz, Eğitim Daire Başkanı M.Salih Doğrul,Toplu Sözleşmeler Daire Başkanı Mahmut Şengül, Örgütlenme Daire Başkanı Taner Şanlı, Araştırma Daire Başkanı Çetin Çalışkan ve DİSK Ege Bölge Temsilcisi Memiş Sarı’nın katılımıyla 16 Mart 2019'da yapıldı.

Genel kurulda yapılan seçimlerde Şube Başkanlığına Arif Yıldız, Şube Yönetim Kurulu üyeliklerine; Ercan Gül, Eren Bilgen, Kadri Kavut, Zeynep Irgat, Şube Denetim Kurulu üyeliklerine;  Mustafa Sevimli, İmam Rıza Güzel, Adem İlhan, Barış Bahadır, Melike Ceylan, Şube Disiplin Kurulu üyeliklerine; Cihan Erdoğmuş, Bayram Keskin, Ayfer Tokgöz, Tekin Gül, Hasan Cengiz seçildi.

 

İstanbul Anadolu Yakası 1 No'lu Şube 8. Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Divan Başkanlığını Genel Başkan Remzi Çalışkan'ın yaptığı İstanbul Anadolu Yakası 1 No’lu Şubemizin 8. Olağan Genel Kurulu, Genel Sekreter Cafer Konca, Mali İşler Daire Başkanı Mehmet Güleryüz, Eğitim Daire Başkanı M. Salih Doğrul,Toplu Sözleşmeler Daire Başkanı Mahmut Şengül, Örgütlenme Daire Başkanı Taner Şanlı, Araştırma Daire Başkanı Çetin Çalışkan’ın katılımıyla 23 Şubat 2019'da yapıldı.

Genel kurulda yapılan seçimlerde Şube Başkanlığına Ahmet Arıkan, Şube Yönetim Kurulu üyeliklerine; Cem Karasoy, Murat Aktemur, Ali Ekber Erarslan, Tahsin Aydın, Şube Denetim Kurulu üyeliklerine; Can Lazoğlu, Arslan Abacı, Birgül İmsak, Serhat Şimşek, Erdal Alıcı, Şube Disiplin Kurulu üyeliklerine; Oğuz Kaçmaz, İsmail Güleç, Necla Özülkü, Murat Bozkurt ve Tunay Yıldız seçildi.

   

Tunceli Şube 7. Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Divan Başkanlığını Eğitim Daire Başkanı M. Salih Doğrul'un yaptığı Tunceli Şubemizin 7. Olağan Genel Kurulu,  Mardin Şube Başkanı Rahmi Güneş ve DİSK Diyarbakır Bölge Temsilcisi M. Şirin Gürbüz’ün katılımıyla 17 Şubat 2019'da yapıldı.

Genel kurulda yapılan seçimlerde Şube Başkanlığına Şükran Yılmaz, Şube Yönetim Kurulu üyeliklerine; Emine Balta, Ali ekrem, Günay Doğan, Sancar Yamaç, Şube Denetim Kurulu üyeliklerine; Taylan Yücel, Muharrem Benlier, Ali Kuhak, Semra Yıldız, Nurgül Taşkın, Şube Disiplin Kurulu üyeliklerine; Müslüm Ertan, Ünal Toprakcı, Ekrem Ergun, Cemal Durgun ve Güzide Baba seçildi.

  

Trakya Şube 8.Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Divan Başkanlığını Genel Başkan Remzi Çalışkan'ın yaptığı Trakya Şube 8. Olağan Genel Kurulu, Mali İşler Daire Başkanı Mehmet Güleryüz ve Toplu Sözleşmeler Daire Başkanı Mahmut Şengül’ün katılımıyla 17 Şubat 2019'da yapıldı.

Genel kurulda yapılan seçimlerde Şube Başkanlığına Salim Şen, Şube Yönetim Kurulu üyeliklerine; Burak Ersin, Caner Makasçı, Barış Gune, Hasan Kıral, Şube Denetim Kurulu üyeliklerine; Meral Köprülü, Emre Gürel, Hasan Özgür Aydın, Ercan Coşkun, Aykut Karahan, Şube Disiplin Kurulu üyeliklerine; Fikret Özdemir, Sabri Bayraklı, Ersan Cetin, Semra Özen ve Arif Bülent Çolak seçildi.

  

Kayseri Şube 4. Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Divan Başkanlığını Genel Sekreter Cafer Konca'nın yaptığı Kayseri Şube 4. Olağan Genel Kurulu, Araştırma Daire Başkanı Çetin Çalışkan ve DİSK Kayseri Bölge Temsilcisi Cumali Sağlam'ın katılımıyla 17 Şubat 2019'da yapıldı.

Genel kurulda yapılan seçimlerde Şube Başkanlığına Ramazan Benian, Şube Yönetim Kurulu üyeliklerine; Nusrettin Özgür, Yaşar Aytekin, Murat Bektaş, Oktay Çoşan, Şube Denetim Kurulu üyeliklerine; Cengiz Ünlüyurt, Arslan Özcan, Tekin Başer, Mehmet Eroğlu, Şube Disiplin Kurulu üyeliklerine; Ali Ekber Yeltürk, Barış Vural, İbrahim Ünaldı, Abuseyf Yıldırım ve Abdullah Sağlam seçildi.

  

Diyarbakır 2 No'lu Şube Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Divan Başkanlığını Genel Başkan Remzi Çalışkan'ın yaptığı Diyarbakır 2 No'lu Şube Olağan Genel Kurulu, Eğitim Daire Başkanı Mehmet Salih Doğrul, Diyarbakır 1 No’lu Şube Başkanı Kamuran Taş, Mardin Şube Başkanı Rahmi Güneş ve DİSK Diyarbakır Bölge Temsilcisi M. Şirin Gürbüz’ün katılımıyla 16 Şubat 2019'da yapıldı.

Genel Kurulda yapılan seçimlerde Şube Başkanlığına Hasan Hayri Eroğlu, Şube Yönetim Kurulu üyeliklerine; Hanife Kardaş, Ekrem Elbat, Refik Özer, Ahmet Kaya, Şube Denetim Kurulu üyeliklerine; Mehmet Denizhan, Mehmet Necip Erdal, Netice Kavart, Berat Yazıcı, Necdet Yıldız, Şube Disiplin Kurulu üyeliklerine; Abdulaziz Bayhan, Veysi Akdemir, Sıddık Kaplan ve Abdurrahim Aba seçildi.

  

İstanbul 2 No'lu Şube 4. Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Divan Başkanlığını Genel Başkan Remzi Çalışkan'ın yaptığı  İstanbul 2 No'lu Şube 4.Olağan Genel Kurulu, Mali İşler Daire Başkanı Mehmet Güleryüz ve Toplu Sözleşmeler Daire Başkanı Mahmut Şengül'ün katılımıyla 10 Şubat 2019'de yapıldı.

Genel kurulda yapılan seçimlerde Şube Başkanlığına Adil Çiftçi, Şube Yönetim Kurulu üyeliklerine; Şenol Dursun, Ersin Korkmaz, Süreyya Doğan, Şenol Boz, Şube Denetim Kurulu üyeliklerine; Belma Şahintekin, Cem Aslıoğlu, Gültekin Sarıkaya, Anıl Onur, Beşir Deniz, Şube Disiplin Kurulu üyeliklerine; Nazife Toprak, Ahmet Kiraz, Hacer sevinç, Ümit Demirci ve Yusuf Suna seçildi.

  

Van Şube Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Divan Başkanlığını Eğitim Daire Başkanı M. Salih Doğrul'un yaptığı Van Şube Olağan Genel Kurulu, Diyarbakır Bölge Temsilcisi Mehmet Şirin Gürbüz, Diyarbakır 1 No’lu Şube Başkanı Kamuran Taş ve Hakkari Şube Başkanı Murat Gültekin’in katılımıyla 9 Şubat 2019'da yapıldı.

Genel kurulda yapılan seçimlerde Şube Başkanlığına Ömer Tekin, Şube Yönetim Kurulu üyeliklerine; Nebi Öztunç, Fuat Bayar, Adem Yazıcı, Şube Denetim Kurulu üyeliklerine; Mehmet Sıddık Tuğrul, Metin Abi, Belçim Çenberlitaş, Bülent Yavuz, Songül Akbulut, Şube Disiplin Kurulu üyeliklerine; Gülten Şeber, Feyzullah Kar, Yıldız Şen, Kerem Ece ve Cebar Turgut seçildi.

  

Hatay Şube 8. Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Divan Başkanlığını Mali İşler Daire Başkanı Mehmet Güleryüz'ün yaptığı Hatay Şube 8.Olağan Genel Kurulu Eğitim Daire Başkanı M. Salih Doğrul'un katılımıyla 3 Şubat 2019'da yapıldı.  

Genel kurulda yapılan seçimlerde Şube Başkanlığına Yusuf Berkyürek, Şube Yönetim Kurulu üyeliklerine; Mehmet Emin Doğruel, İsmail Yıldız, Engin Kör, Mehmet Ali Yorğun, Şube Denetim Kurulu üyeliklerine; Yelda Altay, Fatma Dadük, Sevet Karabıyık, Onur Kamacı, Gülçin Uyar, Şube Disiplin Kurulu üyeliklerine; Ferhat Beyaz, Hakan Demir, Bilge Eşki, Ali Karasu ve Öznur Öztürk seçildi.

   

Mardin Şube 2. Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Divan Başkanlığını Genel Başkan Remzi Çalışkan'ın yaptığı  Mardin Şube 2. Olağan Genel Kurulu, Eğitim Daire Başkanı M. Salih Doğrul'un katılımıyla 27 Ocak 2019'da yapıldı.

Genel kurulda yapılan seçimlerde Şube Başkanlığına Rahmi Güneş, Şube Yönetim Kurulu üyeliklerine; Mahmut Ersan, Veysi Gündüz, Şeyhmus Yıldız, Gülşen Bahçivancı, Şube Denetim Kurulu üyeliklerine; Genco Kurğa, Mustafa Çeri, Metin Genç, Sulhhaddın Öncel, Süleyman Dayar, Şube Disiplin Kurulu üyeliklerine; Hüseyin Taş, Mehmet Subuktekin, İbrahim Başaran, Şerif Çoprak ve İsmail Arslan seçildi. 

  

İstanbul Anadolu Yakası 2 No'lu Şube 8.Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Divan Başkanlığını Mali İşler Daire Başkanı Mehmet Güleryüz’ün yaptığı İstanbul Anadolu Yakası 2 No'lu Şube 8.Olağan Genel Kurulu, Örgütlenme Daire Başkanı Taner Şanlı'nın katılımıyla 26 Ocak 2019'da yapıldı.

Genel Kurulda yapılan seçimlerde Şube Başkanlığına Yenigül Özen Dolgun, Şube Yönetim Kurulu üyeliklerine; Ayhan Çolakoğlu, Umut Karslı, Mehmet Sarak, Alkan Okuducu, Şube Denetim Kurulu üyeliklerine; Melih Subaşı, Mehtap Alkan, Bülent Öztürk, Fatih Uzunhasan, Doğan Direk, Şube Disiplin Kurulu üyeliklerine; Mehtap Akkaya, Berivan Dinler, Abdulvahap Kahriman, Alpaslan Orhan ve Mehmet Keskin seçildi.

   

Antalya Şube 8. Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Divan Başkanlığını Genel Sekreter Cafer Konca’ının yaptığı Antalya Şube 8. Olağan Genel Kurulu, Araştırma Daire Başkanı Çetin Çalışkan’ın katılımıyla 26 Ocak 2019’da yapıldı.

Genel kurulda yapılan seçimlerde Şube Başkanlığına Cemal Aybar, Şube Yönetim Kurulu üyeliklerine; Vedat Küçük, Veli Yaman, Mustafa Altun, Mehmet Kara, Şube Denetim Kurulu üyeliklerine; Çiçek Yılmaz, Ulaş Kunt, İbrahim Alıcı, Umut Ilgaz, Mehmet Arı, Şube Disiplin Kurulu üyeliklerine; Nimet Özbek, Turgut İçen, Soner Çeçen, Erol Şahin ve Turgut Belen seçildi.

   

Şırnak Şube Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Divan Başkanlığını Genel Başkan Remzi Çalışkan'ın yaptığı Şırnak Şube Olağan Genel Kurulu, Eğitim Daire Başkanı M. Salih Doğrul’un katılımıyla 26 Ocak 2019’da yapıldı.

Genel kurulda yapılan seçimlerde Şube Başkanlığına Zeynep İdin Şimşek, Şube Yönetim Kurulu üyeliklerine; Mehmet Sait Gelişkan, Mahmut Olgun, Lokman Sargun, Erhan Budak, Şube Denetim Kurulu üyeliklerine; Abdulselam Akbaş, Adil Bark, Nasır Yalman, Ahmet Oturum, Muzaffer Ürek, Disiplin Kurulu üyeliklerine; Nurullah Gegez, İbrahim Ökten, Hüsamettin Aydın, Meryem Erbek ve Mehmet Emin İnal seçildi.

  

Konya Şube Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Divan Başkanlığını Mali İşler Daire Başkanı Mehmet Güleryüz’ün yaptığı Konya Şube Olağan Genel Kurulu, DİSK Kayseri Bölge Temsilcisi Cumali Sağlam’ın katılımıyla 20 Ocak 2019’da yapıldı.

Genel kurulda yapılan seçimlerde Şube Başkanlığına Mustafa Tamer, Şube Yönetim Kurulu üyeliklerine; Mustafa Bağcı, Hüseyin Çalışkan, Kadir Tığlıoğlu, Fevzi Cavlak, Şube Denetim Kurulu üyeliklerine; Halil Tezel, Veli Ulaş, Murat Koyuncu, Orhan Soylu, Ahmet Okur, Şube Disiplin Kurulu üyeliklerine; Hasan Köroğlu, Şükrü Apsay, Mesut Minaz, Şakir Türker ve Ahmet Bozdağ seçildi.

  

Ankara 1 No'lu Şube Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Divan Başkanlığını Genel Başkan Remzi Çalışkan'ın yaptığı Ankara 1 No'lu Şube Olağan Genel Kurulu 19 Ocak 2019'de yapıldı.

Genel kurulda yapılan seçimlerde Şube Başkanlığına İsmail Yıldırım, Şube Yönetim Kurulu üyeliklerine; Erol Erkek, Muharrem Altan, Hanım Akkuş, Serkan Kılıç, Şube Denetim Kurulu üyeliklerine; Ahmet Uygun, Zeynep Mucukgil, Özdal Geyik, Haydar Akın, Ulaş Benli, Şube Disiplin Kurulu üyeliklerine; Leyla Doğan, Şenol Korkmaz, Yusuf Özdoğan, Altan Sönmez ve Canan Atik seçildi. 

  

Bursa Şube 8.Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Divan Başkanlığını Mali İşler Daire Başkanı Mehmet Güleryüz'ün yaptığı  Bursa Şube 8. Olağan Genel Kurulu, Araştırma Daire Başkanı Çetin Çalışkan’ın katılımıyla 13 Ocak 2019'da yapıldı.

Genel kurulda yapılan seçimlerde Şube Başkanlığına Selahattin Atak, Şube Yönetim Kurulu üyeliklerine Tolga Murat Bayraktar, Suat Demirbağ, Ulvi Karakaya, Tayfun Özden, Şube Denetim Kurulu üyeliklerine; Hikmet Aydın, Zeki Kesici, İbrahim Tepe, Burhan Karahasanoğlu, Ferdi Kur, Şube Disiplin Kurulu üyeliklerine; Sema Demircan Sarıbal, Semra Aratman, Aydın Güler, Fahrettin Güner ve Ali Acar seçildi.

   

Adana Şube Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Divan Başkanlığını Genel Başkan Remzi Çalışkan'ın yaptığı Adana Şube Genel Kurulu, Mali İşler Daire Başkanı Mehmet Güleryüz ve Eğitim Daire Başkanı M. Salih Doğrul’un katılımıyla 6 Ocak 2019'da yapıldı.

Genel kurulda yapılan seçimlerde Şube Başkanlığına Hüseyin Yaşar Gündoğdu, Şube Yönetim Kurulu üyeliklerine; Serdal Çapar, Veysel Simler, Tufan Tercan, İskender Bozkurt, Şube Denetim Kurulu üyeliklerine; Meryem Afacan, Hamza Demirezen, Süleyman Dogan Artuk, Bülent Yolaçan, Yaşar Emir, Şube Disiplin Kurulu üyeliklerine; Ümit Filazi, Ahmet Yalçın, Muhsin Babakaya, Şükrü Kartal ve Ahmat Göksel seçildi.

   

Gaziantep Şube 8.Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Divan Başkanlığını Mali İşler Daire Başkanı Mehmet Güleryüz'ün yaptığı Gaziantep Şube 8. Olağan Genel Kurulu, Mali İşler Daire Başkanı Mehmet Güleryüz, Eğitim Daire Başkanı M. Salih Doğrul ve Mersin Şube Başkanı Kemal Göksoy’un katılımıyla 5 Ocak 2019'da yapıldı.

Genel kurulda yapılan seçimlerde Şube Başkanlığına Süleyman Göçmen, Şube Yönetim Kurulu üyeliklerine; Ramazan Keklikci, Şahin Ovayolu, Mehmet Övünç, Oktay Kellecioğlu, Şube Denetim Kurulu üyeliklerine; Ali Erdoğan, Necip Horoz, Tuncay İşbilir, Muzaffer Baran, Erdal Metin, Şube Disiplin Kurulu üyeliklerine; Ferhat Ötgen, Ali Atilla Aslan, Turgut Bilgiç, Mustafa Nane ve Abidin Taşdemir seçildi. 

  

İzmir 5 No’lu Şube 8. Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Divan Başkanlığını Genel Başkan Remzi Çalışkan’ın yaptığı İzmir 5 No’lu Şube 8. Olağan Genel Kurulu, Genel Sekreter Cafer Konca, Örgütlenme Daire Başkanı Taner Şanlı, Araştırma Daire Başkanı Çetin Çalışkan, DİSK Ege Bölge Temsilcisi Memiş Sarı ve İzmir şube başkan ve yönetim kurullarının  katılımıyla 5 Ocak 2019’da yapıldı.

Genel kurulda yapılan seçimlerde Şube Başkanlığına Ali Haydar Kara, Şube Yönetim Kurulu üyeliklerine; Deniz Şahin Gümüştekin, Bulut Şafak Yıldız, Sinan Uğur, İlham Uluç, Şube Denetim Kurulu üyeliklerine; Emrah Tarla, Mahmut Tan, Zeki Turan, Çetin Akgül, Mehmet Köse, Şube Disiplin Kurulu üyeliklerine; Dilek Yeşilyurt, Efendi Gül, Ümit Çınar, Balli Ceren Koçan ve Kemal Esatoğlu seçildi.    

  

Muğla Şube 4. Olağan Şube Genel Kurulu Yapıldı

Divan Başkanlığını Genel Başkan Remzi Çalışkan’ın yaptığı Muğla Şube 4.Olağan Genel Kurulu, Genel Sekreter Cafer Konca, Mali İşler Daire Başkanı Mehmet Güleryüz ile Ankara 2 No’lu Şube Başkanı Turan Kütükbaş ve Kocaeli Şube Başkanı Vedat Küçük’ün katılımıyla 30 Aralık 2018'de yapıldı. 

Genel kurulda yapılan seçimlerde Şube Başkanlığına Uzay Kocabaş, Şube Yönetim Kurulu üyeliklerine; Sedat Aslanoğlu, Yücel Avcı, Önder Oktay Arslan, Mehmet Varvil, Şube Denetim Kurulu üyeliklerine; Ali Osman Çimen, Güray Topuz, Bülent Parlu, İbrahim Vuraler, Nurettin Tan, Şube Disiplin Kurulu üyeliklerine; Özge Çoşkun, Halil Eroğlu, Mehmet Gökkaya, Hüseyin Serin ve İbrahim Tutar seçildi

   

Mersin Şube Olağan Şube Genel Kurulu Yapıldı

Divan Başkanlığını Genel Başkan Remzi Çalışkan’ın yaptığı Mersin Şube Olağan Genel Kurulu, Genel Sekreter Cafer Konca, Mali İşler Daire Başkanı Mehmet Güleryüz, Eğitim Daire Başkanı M. Salih Doğrul, Enerji-Sen Genel Başkanı Şirin Gürbüz, DİSK Çukurova Bölge Temsilcisi ve Adana Şube Başkanı Yaşar Gündoğdu, DİSK Gaziantep Bölge Temsilcisi Ali Güdücü, Hatay Şube Başkanı Yusuf Berkyürek, Gaziantep Şube Başkanı Süleyman Göçmen’in katılımıyla 23 Aralık 2018’de  yapıldı.

Genel kurulda yapılan seçimlerde Şube Başkanlığına Kemal Göksoy, Şube Yönetim Kurulu üyeliklerine; Abuzer Özgür Yüksek, Ramazan Kaya, Hayrittin Düzgün, Feyım Erkek, Şube Denetim Kurulu üyeliklerine; Nurettin Özdemir, Serhat Sakar, Mehmet Can İlingi, Hüseyin Savaş, Serdal Gülmez, Şube Disiplin Kurulu üyeliklerine; Mehmet Cigal, Mehmet Kaya, Ali Uludağ, Nevzat Tanhan ve Şeyho Cengiz seçildi.

     

İstanbul Konut İşçileri Şubesi 7. Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Divan Başkanlığını Toplu Sözleşmeler Daire Başkanı Mahmut Şengül’ün yaptığı İstanbul Konut Şube 7. Olağan Genel Kurulu, Araştırma Daire Başkanı Çetin Çalışkan’ın katılımıyla 23 Aralık 2018’de yapıldı. 

Genel kurulda yapılan seçimlerde Şube Başkanlığına Nebile Irmak Çetin, Şube Yönetim Kurulu üyeliklerine; Ramazan Özkan, Fesih Soysal, Bülent Erman Eren, Burak Estim, Şube Yönetim kurulu üyeliklerine, Fikri Ersöz, Dilek Coşkun, Cemal Abacı, Ahmet Yaşar Özcan, Gültekin Sansar, Disiplin Kurulu üyeliklerine; Nuray Çakmak, Serdar Uludağ, Oruç Mehmet Bakır, Erdoğan Özkaya, İsmail Pirnal seçildi.

  

İzmir 1 No’lu Şube 6. Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Divan Başkanlığını Genel başkan remzi Çalışkan’ın yaptığı İzmir 1 No’lu Şube 6. Olağan Genel Kurulu, Genel Sekreter Cafer Konca, Mali İşler Daire Başkanı Mehmet Güleryüz, TİS Daire Başkanı Mahmut Şengül, Örgütlenme Daire Başkanı Taner Şanlı, DİSK Ege Bölge Temsilcisi Memiş Sarı ve İzmir şube başkan ve yönetim kurullarının katılımıyla 22 Aralık 2018’de yapıldı.

Genel kurulda yapılan seçimlerde Şube Başkanlığına Engin Topal, Şube Yönetim Kurulu üyeliklerine; Sedat Mutlu, Hüseyin Yen, Serkan Sokat, Emin Vatansever, Şube Denetim Kurulu üyeliklerine; Cihangir Karabıyık, Ercan Yetiş, Mustafa Aktaşoğlu, Tolga Yılmaz, Sunay Dönmez, Disiplin Kurulu üyeliklerine; Uğur Mumcu, Semih Mehmetoğlu, Abbas Uz, Nazım Bal ve Abdullah Çiftçi seçildi.  

  

Samsun Şube 8. Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Divan Başkanlığını Genel Sekreter Cafer Konca’nı yaptığı Samsun Şube 8. Olağan Genel Kurulu, Eğitim Daire Başkanı M. Salih Doğrul ve Zonguldak Şube Başkanı Enis Dizdaroğlu’nun katılımıyla 16 Aralık 2018’de yapıldı.

Genel kurulda yapılan seçimlerde Şube Başkanlığına Mutlu Karabacak, Şube Yönetim Kurulu üyeliklerine; Derya Kızılkaya, Ahmet Ergun, Bahtiyar Eroğlu, İsmail Kaya, Şube Denetim Kurulu üyeliklerine; Orhan Börekçi, Nevzat Deniz Kesim, Yener Çiftçi, Baykal Yüksel, Devrim Çoban, Şube Disiplin Kurulu üyeliklerine; Muhammet Verir, Hasan Fehmi Saççı, Cem Koçyiğit, Onur Uslu ve Turan Kablan seçildi.

  

İstanbul 1 No’lu Şube 4. Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Divan Başkanlığını Genel Başkan Remzi Çalışkan’ın yaptığı İstanbul 1 No’lu Şube 4.Olağan Genel Kurulu, Mali İşler Daire Başkanı Mehmet Güleryüz, TİS Daire Başkanı Mahmut Şengül, İstanbul Şubelerinden;  2 No’lu Şube Başkanı Adil Çiftçi, Konut Konut İşçileri Şube Başkanı Nebile Irmak Çetin, Avrupa 3 No’lu Şube Başkanı Zeynel Yiğit ve yönetim kurullarının katılımıyla 16 Aralık 2018’de yapıldı.

Genel kurulda yapılan seçimlerde Şube Başkanlığına Mehmet Pehlivan, Şube Yönetim Kurulu üyeliklerine; Taner Yayla, Erol Akarslan, Caner Kutlu, İbrahim Sirek, Şube Denetim Kurulu üyeliklerine; Canan Uysal Sarı, Selim Uzunçay, Tolga Çoşar, Ferudun Senem, Samet Barın, Şube Disiplin Kurulu üyeliklerine; Kadriye Çakır, Mümtaz Yerli, Mahmut Ekici, Murat Zafer Kavak ve Ali Tutuş seçildi.

  

Balıkesir Şube 7. Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Divan Başkanlığını Araştırma Daire Başkanı Çetin Çalışkan’ın yaptığı Balıkesir Şube 7. Olağan Genel Kurulu, Örgütlenme Daire Başkanı Taner Şanlı’nın katılımıyla 16 Aralık 2018’de yapıldı.

Genel kurulda yapılan seçimlerde Şube Başkanlığına Hüseyin Hilmi Ovalı, Şube Yönetim Kurulu üyeliklerine; Osman Uğur Mamuk, Mehmet Etiz, Serkan Ünlü, Metin Özbinici, Şube Denetim Kurulu üyeliklerine; Ceyda Nevcanoğlu, Ömür Yılmaz, Yıldız Erim, Tamer Kasal, Alaattin Ecem, Şube Disiplin Kurulu üyeliklerine; Cemal Alkan, Adem Güven, Veli Özpek, Gökhan Tek ve Ali Gökmen seçildi.

 

İzmir 3 No’lu Şube Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Divan Başkanlığını Genel Başkan Remzi Çalışkan’ın yaptığı İzmir 3 No’lu Şube Olağan Genel Kurulu, Genel Sekreter Cafer Konca, Mali İşler Daire Başkanı Mehmet Güleryüz, Eğitim Daire Başkanı M. Salih Doğrul, Toplu Sözleşmeler Daire Başkanı Mahmut Şengül, Örgütlenme Daire Başkanı Taner Şanlı ile DİSK Ege Bölge Temsilcisi Memiş Sarı ve İzmir şube başkan ve yönetim kurullarının katılımıyla 15 Aralık 2018’de yapıldı.

Genel kurulda yapılan seçimlerde Şube Başkanlığına Faruk Saral, Şube Yönetim Kurulu üyeliklerine; Ömer Erbaş, Serap Yılmaz, Çoşgun Çakmak, Rıfat Nezir, Şube Denetim Kurulu üyeliklerine; Emrah Kahraman, Bülent Kayın, Şaban Keleş, Hamza Yılmaz, Ömer Kaçar, Şube Disiplin Kurulu üyeliklerine; Metin Özbilen, Muhyettin Sakat, Mesut Aksoy, Seçkin Alaş ve Candan Aydın seçildi.

  

Ankara 3 No’lu Şube 7. Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Divan Başkanlığını Genel Başkan Remzi Çalışkan’ın yaptığı Ankara 3 No’lu Şube 7. Olağan Genel Kurulu, Mali İşler Daire Başkanı Mehmet Güleryüz,  Örgütlenme Daire Başkanı Taner Şanlı, Araştırma Daire Başkanı Çetin Çalışkan, DİSK Ankara Bölge Temsilcisi Tayfun Görgün, Kocaeli Şube Başkanı Vedat Küçük, Ankara 2 No'lu Şube Başkanı Turan Kütükbaş'ın katılımıyla 18 Kasım 2018'de yapıldı.

Genel kurulda yapılan seçimlerde Şube Başkanlığına Hüseyin Kabaca, Şube Yönetim Kurulu üyeliklerine; Nermin Yurttaş, Mehmet Sarı, Reyhan Karadeli, Fatih Aksoy, Kemal Çotuk, Şube Denetim Kurulu üyeliklerine; Kemal Çotuk, Lale Güvenç, Bayram Kabaca, Çınar Keçelioğlu, Abdullah Tuğ, Şube Disiplin Kurulu üyeliklerine; Mıyasa Şahin, Mustafa Uçar, Fatih Karakurt, Satı Uysal ve Faruk Topçu seçildi.

  

İstanbul 3 No’lu Şube 8. Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Divan Başkanlığını Mali İşler Daire Başkanı Mehmet Güleryüz’ün yaptığı İstanbul 3 No'lu Şube 8. Olağan Genel Kurulu, İstanbul şubeleri; 2 No’lu Şube Başkanı Adil Çiftçi, 1 No’lu Şube Başkanı Mehmet Pehlivan, Konut İşçileri Şube Başkanı Nebile Irmak Çetin ile şube yönetim kurullarının katılımıyla 8 Aralık 2018'de yapıldı.

Genel kurulda yapılan seçimlerde Şube Başkanlığına Zeynel Yiğit, Şube Yönetim Kurulu üyeliklerine; Süleyman Savaş Baran, Aslan Güngör, Neşe Karaçimen, Nurettin Ateş, Şube Denetim Kurulu üyeliklerine; Filiz Öztürk Ülgen, Hıdır Kaya, Turan Yıldırım, Ferhat Şahin, Hasbi Karakum, Şube Disiplin Kurulu üyeliklerine; Ali Rıza Kara, Serdar Tokaş, Abdullah Yalçın, Mustafa Şahan ve Turan Yıldırım seçildi.

  

Batman Şube 6. Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Divan Başkanlığını Genel Başkan Remzi Çalışkan’ın yaptığı Batman Şube 6. Olağan Genel Kurulu Eğitim Daire Başkanı M. Salih Doğrul ve DİSK Diyarbakır Bölge Temsilcisi M. Şirin Gürbüz'ün katılımıyla 8 Aralık 2018’de yapıldı.

Genel kurulda yapılan seçimlerde Şube Başkanlığına Ferhat Ataca, Şube Yönetim Kurulu üyeliklerine; Narin Erol, Şirin Çelik, Harbiye Uçar, Kemal Akın, Şube Denetim Kurulu üyeliklerine; İrfan Tufan, Mehmet Barış, İdris Basutçu, İhsan Şanlı, Mehmet Emin Gülseren, Şube Disiplin Kurulu üyeliklerine; Kadri Arslan, Remzi Güney, Ahmet Başalak, Akif Tilen ve Kemal Salman seçildi.

  

Zonguldak Şube 8. Genel Kurulu Yapıldı

Divan Başkanlığını Mali İşler Daire Başkanı Mehmet Güleryüz’ün yaptığı Zonguldak Şube 8. Olağan Genel Kurulu, Toplu Sözleşmeler Daire Başkanı Mahmut Şengül’ün katılımıyla 2 Aralık 2018’de yapıldı.

Genel kurulda yapılan seçimlerde Şube Başkanlığına Enis Dizdaroğlu, Şube Yönetim Kurulu üyeliklerine; Recep Terzi, Hakan Aksu, Kutay Sungur, Volkan Azaklı, Şube Denetim Kurulu üyeliklerine; Ünal Meşebaşı, Vedat Ekmekçi, Mehmet Ali Sarıyılmaz, Mustafa Çoraman, Bayram Demirel, Şube Disiplin Kurulu üyeliklerine; Yavuz Altınoğlu, Servet Kayaoğlu, Celil Sağlam, Mesut Aksu ve Gençe Sarıkaya seçildi.

  

Ağrı Şube 4. Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Divan Başkanlığını Eğitim Daire Başkanı M. Salih Doğrul’un yaptığı Ağrı Şube 4. Olağan Genel Kurulu, DİSK Diyarbakır Bölge Temsilcisi M. Şirin Gürbüz'ün katılımıyla 2 Aralık 2018’de yapıldı.

Genel kurulda yapılan seçimlerde Şube Başkanlığına Ersin Erincik, Şube Yönetim Kurulu üyeliklerine; Necmettin Solhan, Atilla Demir, Gülay Turan, Baran Yakut, Şube Denetim Kurulu üyeliklerine; Gülten Ergin, Nazan Türkkal, Turgay Telhan, Vesim Alpaslan, Handan Gündüz, Şube Disiplin Kurulu üyeliklerine; Adem Akbulut, Gülay Yakar, Serkan Cengiz, Nurcan Esenboğa ve Orhan Kandemir seçildi.

  

Kocaeli Şube 4. Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Divan Başkanlığını Mali İşler Daire Başkanı Mehmet Güleryüz’ün yaptığı Kocaeli Şube 4. Olağan Genel Kurulu, Trakya Şube Başkanı Salim Şen, Ankara 2 No’lu Şube Başkanı Turan Kütükbaş, İstanbul Anadolu Yakası 2 No’lu Şube Başkanı Nevzat Karataş, Bursa Şube Başkanı Selahattin Atak’ın katılımıyla 1 Aralık 2018'de yapıldı.

Genel kurulda yapılan seçimlerde Şube Başkanlığına Vedat Küçük; Şube Yönetim Kurulu üyeliklerine; Hasan Annıka, Hasan Aydemir, Metin Karadaş, Veysel Turhan, Şube Denetim Kurulu üyeliklerine; Burak Efe Erdoğan, İsmet Yıldız, Nurayi Karadeniz, Mehmet Melih Ademoğlu, Sancar Yüce, Şube Disiplin Kurulu üyeliklerine; İrfan Yeğin, Aliaba Topçu, Burhan Şahin, Tekin Dursun ve Murat Özkara seçildi.

  

İzmir 4 No’lu Şube 8. Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Divan Başkanlığını Genel Başkan Remzi Çalışkanın yaptığı İzmir 4 No’lu Şube 8. Olağan Genel Kurulu, Genel Sekreter Cafer Konca, Örgütlenme Daire Başkanı Taner Şanlı, TİS Daire Başkanı Mahmut Şengül, DİSK Ege Bölge Temsilcisi Memiş Sarı ve İzmir şube başkan ve yönetim kurullarının katılımıyla 1 Aralık 2018’de yapıldı.

Genel kurulda yapılan seçimlerde Şube Başkanlığına Şükret Sevgener, Şube Yönetim Kurulu üyeliklerine; Aydın Tekin, İsmail İlhami Akın, Erdal Yay, İbrahim Aktaş, Şube Denetim Kurulu üyeliklerine; Özcan İşcen, İbrahim Borla, Serkan Koç, Bülent Aygün, Uğur Boztepe, Şube Disiplin Kurulu üyeliklerine; Hakan Yapıcı, Emin Ayvaz, Ali İntepe, Dilek Öztürk ve Ahmet Özarslan seçildi.

  

Artvin Şube 3. Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Divan Başkanlığını Toplu Sözleşmeler Daire Başkanı Mahmut Şengül’ün yaptığı Artvin Şube 3. Olağan Genel Kurulu, Ankara 1 No’lu Şube Başkanı Ozan Ergün Doğan’ın katılımıyla 18 Kasım 2018’de yapıldı.

Genel kurulda yapılan seçimlerde Şube Başkanlığına Selim Bilgin, Şube Yönetim Kurulu üyeliklerine; Tekin Özmen, Yeşim Sancal, Orhan Öztürk, Soner Gül, Şube Denetim Kurulu üyeliklerine; Hasan Altun, Hüsnü Algür, Gökhan Soydan, Turgay Gümüşgöz, Köksal Çoruh, Şube Disiplin Kurulu üyeliklerine; Evren Aygün, Müfit Öz, Olcay Karadeniz, Özcan Mercan ve Güler Yılmaz seçildi.

  

Ankara 2 No’lu Şube 4.Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Divan Başkanlığını Genel Başkan Remzi Çalışkan’ın yaptığı Ankara 2 No’lu Şube 4.Olağan Genel Kurulu; Genel Sekreter Cafer Konca, Mali İşler Daire Başkanı Mehmet Güleryüz, Örgütlenme Daire Başkanı Taner Şanlı ve Trakya Şube Başkanı Salim Şen, Kocaeli Şube Başkanı Vedat Küçük, Mersin Şube Başkanı Kemal Göksoy ile Ankara 3 No’lu Şube Başkanı Hüseyin Kabaca’nın katılımıyla 18 Kasım 2018’de yapıldı.

Genel kurulda yapılan seçimlerde Şube Başkanlığına Turan Kütükbaş, Şube Yönetim Kurulu üyeliklerine; Ali Paşa Türkyılmaz, Aytaç Akkaya, Oktay Malkoç, Ahmet Yaşar, Şube Denetim Kurulu üyeliklerine; Yıldız Kocakanat, Murat Çetinkaya, İsa Arslan, Fatih Harmandar, Volkan Kaya, Şube Disiplin Kurulu üyeliklerine; Mert Akkaplan, Sefa Yörükoğlu, Seyit Ölmez, Serhat Sezer ve Veli Çoşkunyürek seçildi.

  

Diyarbakır 1 No’lu Şube 3. Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Divan Başkanlığını Genel Başkanımız Remzi Çalışkan’ın yaptığı Diyarbakır 1 No’lu Şube 3. Olağan Genel Kurulu; Genel Sekreter Cafer Konca, Mali İşler Daire Başkanı Mehmet Güleryüz ve Eğitim Daire Başkanı M. Salih Doğrul’un katılımıyla 11 Kasım 2018’de yapıldı.

Genel kurulda yapılan seçimlerde Şube Başkanlığına Kamil Taş, Şube Yönetim Kurulu üyeliklerine; Zeynep Demir Akçer, Mehmet Latif Mikailoğulları, Mehmet Selim Erez ve Bilsem Sevgi, Şube Denetim Kurulu üyeliklerine; Arif Ocakhanoğlu, Canan Helaloğlu, Mehmet Sait Narin, Nilgül Kurttekin ve Mustafa Ceyhan, Şube Disiplin Kurulu üyeliklerine ise Medeni Çiçek, Ersoy Aytemur, Cengiz Polat, Abdullah Çoban ve Şehmus Ilık seçildi.

      

 

DİSK/Genel-İş Şube Olağan Genel Kurulları Devam Ediyor